Kontakt
O NAS:


Firma założona została w 2006r. i od tamtej pory prężnie działa na lokalnym rynku biur projektowych. Głównym przedmiotem działalności firmy jest projektowanie z zakresu sieci, instalacji  i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych oraz w zakresie instalacji cieplnych, wentylacji i klimatyzacji. Chętnie podejmujemy się przeprowadzania powieżonych nam prac projektowych łącznie z przejściem wszystkich procedur formalno - prawnych zmierzających do uzyskania decyzji pozwolającej Inwestorowi na rozpoczęcie robót budowlanych (pozyskanie zgłoszenia, pozwolenia na budowę).

Wspópracujemy z wieloma spcejalistami oraz projektantami wszystkich branż, co daje nam możliwość wykonaywania złożonych projektów wielobranżowych.

Jesteśmy młodym zespołem z pasją i zaangażowaniem, stosowane przez nas nowoczesne narzędzia pracy oraz wysoki poziom wiedzy technicznej pozwalają nam na realizację powieżonych prac z najwyższą starannością oraz w ustalonych terminach.

Posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą zarówno budownictwa mieszkaniowego, obiektów przemysłowych jak i komunalnych rozwiązań z zakresu gospodarki wodno ściekowej.

   OFERTA      REFERENCJE KONTAKT